Dnes som si všimol na linke 11 spriahnutú súpravu (podľa všetkého 11/3, 7835+7836) - robila minimálne dve kolá (7.45 a 9.10 z Rače).
akurat neviem preco to nazvali ze autobus 

ved potom by boli na 82 lepo ta uz vypravuje jeden voz na 82 a mohol by zacat dva nie ?
Turbo
a divis sa? Ved ked sa pozriem na tie nosne lana, tak normalne mam strach tam pesi popod to vedenie prejst, aby na mna nepadlo. Sak raz to padne cele a potom nechcem byt vrbustom.