Reakcia na: Mat3j #15497:
Tvoja novinka zatial nie je kvalitna, lebo nie je vobec napisana. A ta, co bola napisana vcera, bola zla, musel som ju opravovat. Dalsia vec je ta, ze to, ze nejaka 3601 ma novu reklamu nie je otazka zivota a smrti, aby som hned bezal na net jak blb a napisal to tam (mimochodom, mohol si si uz vsimnut, ze WAP nemam). V zivote su aj dolezitejsie veci, ako byt autorom nepodstatnych noviniek a napisat ich na web o 3 hodiny skor ako ostatni... Az toto pochopis, potom budes zrely na to, aby si mohol novinky pridavat aj sam...
. Ale co uz
Darro
Odchody z Hl. Stanice: 13:59, 15:23, 16:47.
Odchody z Jasovskej: 14:47, 16:11, 17:35.