D3ko-ad. IP to je rovnaka pravdepobnost, ako to, ze v roku 2070 budu trofle xodit do borinky.
1) ten clovek bol v kaviarni, brazdil po nete, a z pasie prisiel na imhd a spravil si haluz z mat.
2) clovek to tu sleduje, mozno sem aj prispieva a ked bol v ikafe, tak si spravil haluz.
3) moznost 1 alebo 2, lenze z domu.
Ale to je uz tvoj revir.
btw. Vidim to tak, ze cesta z pred tesca bude pokracovat az na lamacsku, ktora bude dvojsmerna. Vozy, kt. pojdu cez lamac tak uz vobec nepojdu po d2, a za zaluhami pojdu rovno pred tesco, kde bude zastavka priamo pred chodom, a napoja sa na krizovatku polianky, kt. uz bude stvorsmerna. Momentalne vystavane cesty a semafory to predpovedaju. Dvojsmerny usek Lamacska-tesco je uz postaveny. Momentalne ho ale vyuzivaju vozidla stavby tesko!
1) ten clovek bol v kaviarni, brazdil po nete, a z pasie prisiel na imhd a spravil si haluz z mat.
2) clovek to tu sleduje, mozno sem aj prispieva a ked bol v ikafe, tak si spravil haluz.
3) moznost 1 alebo 2, lenze z domu.
Ale to je uz tvoj revir.
btw. Vidim to tak, ze cesta z pred tesca bude pokracovat az na lamacsku, ktora bude dvojsmerna. Vozy, kt. pojdu cez lamac tak uz vobec nepojdu po d2, a za zaluhami pojdu rovno pred tesco, kde bude zastavka priamo pred chodom, a napoja sa na krizovatku polianky, kt. uz bude stvorsmerna. Momentalne vystavane cesty a semafory to predpovedaju. Dvojsmerny usek Lamacska-tesco je uz postaveny. Momentalne ho ale vyuzivaju vozidla stavby tesko!
si
1. tfuj m$ excel
1a. nefektivne (velky objem suboru vzhladom na mnozstvo dat)
2. mozes kazdu xvilu opakovane posielat - lebo aktualizacia
2a. neefektivne (1a. + 7bitove kodovanie v maili)
2b. obtiazne udrziavanie aktualnosti
3. cez web a DB moze kazdy uzivatel specifikovat komu co zverejnit a komu nie (ACL - default + vynimky); v m$ + mail to mozne nie je(ak neuvazujem niekoho manualnu pracu))
4. kopa dalsieho co sa mi nexce menovat