cafte
ja som uz dlho nic nemal...lebo som bol zavrety v nemocnici a iba z dialky som pocul elektricky...akurat viem ze raz ked som sa zobudil o 03:00 som pocul elektricku na Kamennom namesti...najskor som sa potesil ze uz je rano a potom kuknem na hodiny na Omnii a vidim ze len tri su...to ale bolo sklamanie ze to len sluzobna elina bola
ja som uz dlho nic nemal...lebo som bol zavrety v nemocnici a iba z dialky som pocul elektricky...akurat viem ze raz ked som sa zobudil o 03:00 som pocul elektricku na Kamennom namesti...najskor som sa potesil ze uz je rano a potom kuknem na hodiny na Omnii a vidim ze len tri su...to ale bolo sklamanie ze to len sluzobna elina bola
Andy
Len tak si sedim na bicykli na zastavke a zrazu len buchot... Pozrel som sa dozadu a co nevidim zberac na jednej t6ke o 90 stupnov pretoceny a kus dratu asi na vyhybke bol otoceny o 180 stupnov... Nic by na tom nebolo, keby si to vodic vsimol (mozno aj hej, lebo trochu cuvol ale neviem naco), zastavil na zastavke a potom sa POHOL !!! Bolo to super!! Z toho zberaca bolo vidiet nieco ako ohnostroj...
p.s. Ked isla ta elina spat, uz mala zberac normalne.. Ale ten ohno-stroj bol super!! Bolo to nieco co som este nezazil.. .:)
A este jeden postreh zo soboty.. :
1250 zozadu zospodu hrozne iskrila...