Reakcia na: TeBeCe #15309:
kazdopadne vcera v ohrade uz nebol (aspon nie tam kde stal)
Beriem to ako povzbudenie do dalsej prace 
Lebo niekde dole som cital, ze v ktorychsi autobusoch si vodici z vlastnej iniciativy tepuju sedacky, tak som sa toho chytil.


Mat3j
37: 1009, 1065/6
43: 3632/1 *
80: 3020, 3608
81: 4830
85: 1513
88: 4838
202: 6603
208: 6300
Tolko z dnesnych postrehov. Na nete by mala byt kazda linka v inom riadku, dajte mi prosim vediet ci to tak je. Tak dnes som si pozrel novy design, je pekny a prehladny, gratulujem.