Reakcia na: Darro #15304:
OK, tak pochvala dielenskym alebo niekomu z vozovne, proste tomu, kto sa postaral o to, ze som si po dlhom case v Ikaruse 435 sadol.
Lebo niekde dole som cital, ze v ktorychsi autobusoch si vodici z vlastnej iniciativy tepuju sedacky, tak som sa toho chytil.

Jano
d3k0: Sefe, je to pekne, gratulujem. Len tak dalej!!!
Este z pondelka 3. 11.:
DOPRAVNA NEHODA elektricky 7304 na linke 6:
- sa stala na Namesti SNP, kde do elektricky narazilo osobne auto, ktore sa vyhybalo zrazke s inym autom. (Info aj s foto vo Vecerniku)
Z utorka len kratko:
- doplnim qwixa - 2139 bol na linke 83/3, neskor ho nahradil 2909
- 2630 bol okolo 17.30 h. odstaveny na Sancovej ulici na linke 34/2, takze bud vypadol pre poruchu, alebo sa chystal odist na plnicku
Nieco z vypravy:
83: 2308, 2940, 2909n, 2820, 2809, 2823, 2810, 2938, S N 2826, 2403, 2818, asi 2404 ( nemal som to stastie ho postretnut); 2304
88: klasika 4825, 4507, S 4216
95 (iba co som si zapamatal): 4201, 4215, 4406, 4821, 4836, 4841, 4845, 4846, 4089/2
504: 1800