Hmmmm presne styri dni som nebol na nete...A uz tu je milion prispevkov...Ani nemam nervy sa na to kukat:-I..ad:diskusne forum
Brm-brm, flrrrk! Psss, BOM!
Zachvilu tu bude novy. Potrva to este nejaku hodinku, takze keby to tu medzicasom haluzilo, nevsimajte si to
Andy
1. Neviem...
2. Neidem...
3. Lebo medved...
4. Viem, neviem...
5. Vyssi ako ty...