Vies co Andy? Poviem Ti to rovno. Chod do ****! Preco ma ponizujes? Pritom dobre vies ze pocitac uz mam a net budem mat okamzite ako bude dostupny v mojej lokalite (Chello). Si nizky takymto primitivnym osocovanim.
To, ze sa neo pomylil, som si vsimol. A vysvetli mi, co je zle na GPRS? Mimochodom na mna gumaci nemaju taky poverny halucinogenny vplyv ako na teba 8-P
Ty si zozral asi 50 kg gumenych medvedikov, ked si si dal aktivovat GPRS... BTW, mohol si si vsimnut, ze niekto odpisuje na moje prispevky a asi sa pomylil...
Boze, ja blb! Ten predchadzajuci prispevok, je moj, len mi v hlave behalo ze chcem andymu odpisat, a tak so si zmylil nick;) sorry andy
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Andy
1. Neviem...
2. Neidem...
3. Lebo medved...
4. Viem, neviem...
5. Vyssi ako ty...