Dokoncim to co zacal d3k0 : Isiel som do Dubravky smerom od zastavky "Mokrohajska" a ked sme uz boli asi v polke cesty na zastavku STK tak odrazu sa tam snazil jeden D---l predbehnut staciu 83 smerom do Petrzalky v tom sofer 34/2 -- 2809 (velmi dobry sofer) musel pekne skocit na brzdu a v tom sa v autobuse zacal taky masaker, ze asi traja ludia boli v predu na podlahe jeden z nich si rozbil hlavu bolo mi ho dost luto lebo to bol taky dedko a vyzeral dost nestastne
. Sofer musel ostat stat kym nedojde Zachranka. Medzi tym ako mu tam uz obväzovali tak si sofer drhol zakrvaveny autobus. To sa stalo o 12:14.
To sa dalo cakat ze tam daju 1701 a 1702 uz tam jazdili.
. Sofer musel ostat stat kym nedojde Zachranka. Medzi tym ako mu tam uz obväzovali tak si sofer drhol zakrvaveny autobus. To sa stalo o 12:14.To sa dalo cakat ze tam daju 1701 a 1702 uz tam jazdili.

d3k0
2809 mala deda s rozbitou hlavou na 83 (viac urcite napise Darro)
2881 na 83
1408 konecne vonku v novom laku na 21
zase iba 1 SOR na 51 - opraveny 3505 + srot 3145
Vikace: To pis na zad@dpb.sk, oni s tym mozu nieco spravit.