to ze 3152 este jazdi povazujem za maly (mozno aj velky) zazrak. Ale som z toho dost smutny, lebo ten bus skutocne nepovazujem za bezpecny. A to ze ma BUSE ma prekvapilo uz uplne. Inak ma ho montovany tak zvlastne (kabelaz je vedena pod takou bielou plastou listou).
Myslim si ze 3152 je posledny bus, kt. si zasluzi transparenty.
Myslim si ze 3152 je posledny bus, kt. si zasluzi transparenty.

-Darro-
Tak ja len pridam :
4843 - 90
4207 - 90
1101 - 82
3185 - 82
1320 - 86
1800 - 86
3189 - 50 stou som isiel na Mileticke o 18:10 a vydel som predsedu KPMHaRD ako si slape vedla bicykla v modrom jokyngu Michala Milatu
6311 - 210
1808 - 97
4086 - 180
1066 - 82
A este ze linka 95/4 vypadla o 16:25 zo svojho odchodu a ze vozidlo 4830 islo do vozovne o 16:20 z nezistenych okolnosti a moj druhy informator videl ako 4314 na 95 ide do vozovne o 16:33 na Dolnozemskej ceste hned nad konecnou 92,198.
Zalozny voz na 95/4 bol 4842 prichod na Antolsku o 17:48.