Reakcia na: Darro #14493:
A co mala na trasnarente? "Porucha vozidla", aleb "[prevesena, roztrhana, spinava a smradlava handra]"?
hm, to musela byt sila
on je tu s nas najusilovnejsi. A ked jazdila prvy den v Dubravke a to je jeho rajon od jak ziva tak mu ta novinka aj patrila.
Darro
Andy: Ked myslis, mne je to tak jedno ako kto co pise ale potom diskusne forum nema ziadny zmysel.