Teda mam na vyber GSM DATA a GPRS pricom mam zaznacene to prve.
. Inak chcel by som pochvalit vodica 2809-ny. Interier bol dnes vzorne vycisteny a dokonca aj harmonika zvnutra bola cista. A navyse technika jeho jazdy bola tiez velmi dobra.
odporucam nokiu!
To sa asiq bude musiet premenovat na dispecersky chat
frenky
Ale inak COLOR, bez urazky, ale niekedy je tu toho od teba dost.
Sak az ja budem mat poriadny wap mobil, tak to bude bordel! Uz si to tu budem pozerat iba cez wap a na vsetko budem odpovedat! Teste sa. ;-P