Reakcia na: Mat3j #14126:
pocuj, ja som poznal jednu stranku, kde sa dal stiahnut aj HTML prehliadac, aj e-mailovy klient UPKLNE ZADARA, ale uz ju zrusili, nevies o niecom podobnom??? dik
.
Alebo prispej z vreckoveho, ktore myslim nejak extra nizke nemas
| Tomas a Darro: IMHO najspinavsie vozy bohuzial podla mna su asi fakt na 4. kolone. | ODPORUCAM VSETKYM OMRKNUT IDNES.CZ, SEKCIA PRAHA. JE TAM CLANOK O AKCII REVIZOROV V NOCAKOCH. Je to aj na WAPe, wap.idnes.cz.
J
Nemyslíš si, že keď sa to potvrdí tak s tými vodičmi treba niečo spraviť? Alebo ide vodičov z tvojej oblúbenej 4. kolóny a tí môžu všetko?