Dovolim si tvrdit, ze ak by za tychto podmienok bola pokuta v ba 400 korun, cestovali by 3/4 ludi zadarmo...
.
Alebo prispej z vreckoveho, ktore myslim nejak extra nizke nemas
A ziadne COLOR(WAP) ani ine podfuky v tom nie su.
COLOR