Dnes 1818 na 37/? (neviem poradie, lebo siel o 2 minuty skor a tak som ho nestihol). Niekedy koncom minuleho tyzdna (piatok?) 1814 na 37/5 (tusim to uz niekto pisal...). To je vsetko na co som si spomenul (hm, ked si clovek nezapisuje, tak to tak dopadne...). Este som videl zalozak na nejakej 38cke, ale neviem aky (dnes).
(Koncim lebo idem do kina a 19:42 mi ide 93) Caute.
Darro
Ja to mam takto na STonline mam zapnutu notifikaciu emailov , aktivoval som si iMHDnews a ked niekto pise do diskusie alebo Dispecera alebo daake nove informacie tak mi iMHDnews odosle na jojo666@stonline.sk vsetko co mam aktivovane a hned na to mi pridu dve SMSKY a tam je napisane z coho to je (DISPECER ALEBO FORUM) meno AUTORA a text ktory napisal ale nie je cely ukazuje mi to 100 znakov stoho textu ktory si napisal.