D3k0: ja by som ti velmi, velmi rad prispel ale nemozem kvoli rodicom :((( .
Pevne verim, ze sa podari Sickovi rychlo nazbierat prachy na novu RAM/MB, lebo inak to moze polozit cele iMHD...
A co je to styrec ???
Darro
Tomas: Je jedno co chces dokazat ja ti len hovorim ze robis zbytocne problemy tym, ktory si teraz zasluzia pochvalu a nie daake pizdy o spinavom voze. Samozrejme ze tomu nechapem, to mi hovoris vzdy ked s tebou nesuhlasim.