Dobre ranko prajem usilovnym pracovnikom, ktori kopu zaklady pre metro v pravom pruhu medzi Hodzovym nam a Nam 1. Maja - kolona vozidiel na Stefanikovej takmer po Sav, Staromestskej az po Zst. Petrzalka + vdaka tomu aj na nabrezi a Einsteinovej... Cestovat cez Most noveho SNP asi nieje prave dobry napad.
No ešte niečo ma napadlo, neviem či to tu už bolo, ale dnes podvečer videná na Vazovovej smer Trn. mýto krásne nalakovaná dvojvozňová elina Azur Reizen - prvý voz bledomodrý a druhý klasika červená plus krém a krásne žlté zberače.
Včera okolo 18.10 zastávka Magurská smer Siemens voz 2207 s č. linky 22, potom mu naskočila "Porucha vozidla". Rovnako na 192 videný krátky voz 2012 smer Tesko Lamač v Petržalke na Panónskej hore na nadjazd od pumpy ako chodí 83, dnes na 191/4821 kĺb, 91/4869 kĺb a šk. spoj č. 10/2865 (? ak si dobre pamätám ešte dnes zrána). Krátky SOR na 70 som videl tiež na Prievozskej poobede smer most SNP.
34/7 nevypravená celý ranný diel vykonalo ZV2348 do poobedného dielu sa napojil 1601
4925 z 68/6 od 14:48 lachova► holičska nepremával asi pre PV (kedže odtial odišiel ako "PV") na mieste len dispečer , nehradené , neskôr sa napojil 4918
1207 z 96/1 od 15:45 Prokofievova nepremával pre PV (hned odišiel po svojich) neskôr sa napojil garantovane nízkopodažny 2631
4238 na 93/1 videná o 6:45 a o 14:30
Inak ďalšia pekná výhovorka cestujúceho v 4222 pred 19tou,ktorý tvrdil revízorovi (citujem): Doklady mám v ruksaku,ale dnes mi ho ukradli,volal som na políciu a akurát prebieha pátranie po ňom.Revízor ihneď zavolal na políciu,tí uviedli že dnes ešte nikto nevolal s takýmto prípadom. ?
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Marek1978