Reakcia na: TeBeCe #13960:
Vcera zase doobeda nejaky vodic na linke 5 nerozol az do polovice tunela vnutorne svetla a ked ich rozol boli sme uz skoro na konci, ale potom zastal pred koncom a vypol svetlo tak ludia v zadnom vozni boli v tme
)
)
Coooo??? A co dostal byvali majitel? Dostan new voz???
X15
Prestup z X15 na 205 = 0.
Prestup z X15 na 212 = 0.{Alebo zeby Jelaciciova - pesi - Trnavske myto?}
Nahradna doprava po Zahradnickej = 0.
Pristup na zastavku Kvacalova - pesou dochadzkou najkratsie zo zastavok Zahradnicka, Jelacicova.:-{ :-{
DPB si v poslednej dobe osvojil taku zasadu, ze pri planovanych vylukach El. a TBus v sirsom centre sa nahradna doprava nezavadza. Ale vazeni pani z DPB: vysvetlujte to dochodcom nad 60 rokov, ze: "Naco vam narastli nohy a bakule?"
No a pokracovanie tejto supervyluky, co ma byt az do pondelka 20.hod je este lepsie...:-7