Neviem, ci ste si vsimli, ale vcera 21.3.02 okolo 19:00 na najazde na stary most opravovali pokazenu 50-ku. Cislo som si uz nestihol vsimnut, ale bol pri nej opravarensky voz a (servisny?) autobus...
. Ešte k tomu to hnusné pomaľovanie, na ktorom vidieť všetku tú špinu
...


tbc
1814 na 37 asi cely den...
wrak 1061 na X7...
od zajtra bude kusok vyssie posunuta zastavka karpatska (tusim smer stanica) koli oprave vozovky...potrva to asi 3 weeks...
#1382> skus pohladat na imhd.sk