A ešte jeden po dlhej dobe: dnes ráno o 8:20 na OD Lamač smer Dolnozemská prišiel konečne 4936 aj s OEM vodičom... ;-D
. Ešte k tomu to hnusné pomaľovanie, na ktorom vidieť všetku tú špinu
...

.
Zvero
d3k0: na 1320 sa mi najviac páči to jej vnútorné "svietiace" zrkadlo s tými vílami, policajtom a ktovie ešte s čím fšeckým...
#1310 Tbc: preboha, aká linka je 380? To asi pre normálnych smrteľníkov nebude...inak o tom vodičovi sme sa všetci lamačania zhodli, že je to najvulgárnejší vodič zo všetkých 63-ok. Mimochodom ho prezývajú Brežnev