#1320 Andrej: 2938 nemám rád, pretože je v ňom fkuse zima (ostatne ako aj vo všetkých Ikarusoch radu 280) a v harmonike má tak idiotsky spravené tyče, že sa tam ani pohodlne oprieť nemôžeš, pozri sa a uvidíš
. Ešte k tomu to hnusné pomaľovanie, na ktorom vidieť všetku tú špinu
...
. Ešte k tomu to hnusné pomaľovanie, na ktorom vidieť všetku tú špinu
...
Majkl
4 a 9 chodili o Dubravky preto, lebo na vyhybke v KV vykapala T6 v zakrute tak nestastne, ze ju nevedeli nakuplovat. Situaciu musel prist zorganizovat Bigmek