TeBeCe: Sakra, o tom "Pri krematoriu" som vedel, ale zabudol som to pridat do noviniek
), tak mozno ti nieco ine vypravia... Iba dufam ze si to teraz neodnesie vodic, on naozaj za to nemoze, ze mu proste pridelili taky vrak...
Z
).
fobust
NAPISAL SOM NIEKDE V TOM PRISPEVKU ZE SOM TO NAPISAL JA????