TeBeCe: Sakra, o tom "Pri krematoriu" som vedel, ale zabudol som to pridat do noviniek
), tak mozno ti nieco ine vypravia... Iba dufam ze si to teraz neodnesie vodic, on naozaj za to nemoze, ze mu proste pridelili taky vrak...
Z
).
Ale skor
...
d3k0
Re #13575 COLOR: Ibaze to je uz po GO. Musis spravit nove foto toho, co jazdi