TeBeCe: Sakra, o tom "Pri krematoriu" som vedel, ale zabudol som to pridat do noviniek
), tak mozno ti nieco ine vypravia... Iba dufam ze si to teraz neodnesie vodic, on naozaj za to nemoze, ze mu proste pridelili taky vrak...
Z
).
Ale skor
...
fobust
Dopocul som sa, ze mame aj nejake Karosy s VOITHkou? Je to pravda? Udajne par generalkovanych kusov zo Zlinera.