Reakcia na: frenky #13454:
30/4 ide 6:30 a 18:03 na statnu hranicu Rusovce.
,1825
Spadol mi strk z kardiostimulatora... Snad sa len dispici ponahlali na kavu. Dnes vecer sa na stanici fukalo
. 7704 ZV L6 17:00. O 23:10 sa po ul. Mlynske nivy rutila suprava LIAZ+6252. Neviem viac,len som to videl.
frenky
Ano?
Odchody do Lamaca so-ne plati od 29.9.2003
...
17:09 (2.),29 (4.), 49(1.)
18:09 (3.),29 (2.), 49(1.)
19:09 (3.),29 (2.), 48(4.)
20:08 (1.),29 (5.),...
Takze OK na 518 ide 30/5. to som si nevsimol, ale kde ide ta 30/4. ak nie na hranicu???