14:30 na zastavke Miu ZAH.Bystrica pozvany su: zdenko, frenky, jano, deko, neo, j. Andy> skoda, ze ti to nevide. Kazdy nech si zoberie najmenej 20 sk.

btw. Moje numero: 0904 428 710 pretoze wap je luxus...
Uz sa tesim. ;-P
Idem ja, Andy, mozno Spectre a mozno aj Jano, Neo neviem
SelfMan
Clovek 3 dni necita postu a ma tu 350 mailov dispecera. Tss tss tss...
MHD sice uz nejazdim, ale situaciu bedlivo sledujem
uz som COLORa chcel minule poprosit, ze ked odpoveda na viacero prispevkov, nech to napise do jedneho POSTu, ale zda sa, ze na to prisiel sam
V kazdom pripade drzim dalej palce.
SelfMan