Reakcia na: Mat3j #13408:
ako ti to... Hmm, (keby som len teraz mohol pouzivat tie html tagy), JA VIEM? ZE SI PISAL O 1065, A JA SOM ZASA PISAL? ZE 1123 AJ SO 1065 SA MOZU SCHOVAT OPROTI 1062!!!!!!!!!!!!!! JASACKA?!?!?!?!
este raz sorry. Mozem ti niekedy zavolat alebo poslat sms?
hehehe dajte sa vypchat alebo strhnite premie rovno vsetkym sedemdesiatkam :-)), lebo dnes ked som sa ponahlal do skoly, tak iniciativne zastavil na zastavke Prievozska, a tym padom som bol v skole asi o 5 minut skor, cize som nemal take hrozne meskanie.
Mat3j