Mala 1016 na 86, aspon sufam ze to nebolo na 80, ale to by mi hadam neudrelo do oci. 4209 na 81 dead na nastupisti na Hlavnej stanici, museli sme ju obchadzat pekne cez obrubnik. Jedna 78 zdochnuta na namesti hraniciarov.
A mozno to bol aj on.
)


Avsak ja som uz otocenu 6 zazil. Zadna tabula. Navrhujem (ja viem, ze si to tu niekto z DP precita) za 6 a 9 dat dole bodku, tak ako to kedysi bolo v Matese
Uvidime, ci su na DPB schopni len p*covat za blbosti alebo spravit aj nieco uzitocne.

). Hovoril to niekto z DPB.

Ale uz to zdrazelo, tak si to necham zrusit.
Skoro ako 21

Ako vravis (s mensou obmenou): Co z toho plynie? Vivat Ikarus!!!! ;-P
A Expresove spravy su: Neskore, nespolahlive a prehnane. Obcas ale aj nie ;-P
galiyosha
Inak dnes som mal opat stastie na slusnych vodicov. Najprv mi vodic 4208 na 59/2 po mojom udychanom dobehnuti na zastavku znovu otvoril dvere a poobede vodic 2410 na 59/9 pockal, kym si pozbieram veci, ktore mi pri nastupovani odkialsi vypadli na chodnik