Napiste prosim ako Flash spravu,ze na Patronke sa vytvaraju dlhe kolony a ze linky: 30, 37, 34, 83 jazdia s meskanim aj viac ako 10 min. A dajte ma tam prosim ako autora. Diky

). Hovoril to niekto z DPB.

Ale uz to zdrazelo, tak si to necham zrusit.
Skoro ako 21

Ako vravis (s mensou obmenou): Co z toho plynie? Vivat Ikarus!!!! ;-P
A Expresove spravy su: Neskore, nespolahlive a prehnane. Obcas ale aj nie ;-P
Buhehe, 1407 má parádnu podtlakovku
Tá 7947+48 bola na jazde včera poobede, čistučká a s odhalenými spriahadlami.
frenky
Btw. bud som mal halucinacie, alebo som dnes videl na 21 1901, alebo 1911, poobede sa este pokusim zistit...