Reakcia na: d3k0 #13322:
pridem sa pozriet. Urcite.
Totiz (veeeelmi zhruba) CNG potrebuje na horenie urcite percento vzduchu, pri ktorom sa v motore vznieti. Tato jeho vlastnost mu umoznuje byt vyuzity ako pohonna hmota, pretoze hori iba v urcitom malom a pomerne presnom percentualnom pomere so vzduchom. Pri malom uniku sa nevznieti, pri velkom uniku zmrzne. Zawer: ZIADEN VYBUCH NEBUDE!
Fobust
Pred par minutami idem po Rajskej ulici a pocujem zvuk rozzurenej RABY, k tomu plnu EDB. Spoza roha, z Cintorinskej ulice sa vyruti 6310, na transparente linka 203, poradie nemal zasunute. Sledoval som ho ako sa ruti po ulici a odbaca na Dunajsku. Ani by som nepovedal, ze cez ten obluk sa da tak letiet...