Zdenko: myslim, ze sa lisi len 81/3- 4807
. Ja by som bol ochotny starat sa o wap stranky, lebo ich aj dost casto vyuzivam.
, ale zial druhu som uz nevidel, lebo mi vyhlad zakryl nejaky bus.
frenky
d3k0> heh no s tymi CP je to teda des, strasny. Ale jedno je pravda, 30 chodi, tak ako mame mi tu(to som si overil dnes), cize tie zastavkove CP su absolutne zleeeee.