darro> ak ti to ani potom nepojde tak skus d3k0vi povedat nech sa na to mrkne
. Potom uz isel taky prazdny dost rychlo.

ale pockaj... vravis ze dnes (vcera)??? to sa mi nezda, ved na
Andrej (Anndy008)
tiez som vecer siel do mesta s i280 2938 - celkom dobry motor - nebol moc hlucny a tahal