ferro: telecom je drahy, neda sa to on-line vsetko precitat
ale pockaj... vravis ze dnes (vcera)??? to sa mi nezda, ved na
myslim si ze je krajsia ked je cisto zelena skoda toho lepidla na karoserii a oknach.


Andrej (Anndy008)