Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: frenky #13103:
Tak vies, ty uz mozno pracujes a nemas cas sa zaoberat takymito vecami, ale ked clovek nema co robit, ako ja, tak toto ma tak zamestna, ze potom to uz robim cely den.
Reakcia na: Zdenko #13104:
preklep xp1848_1876@abv.bg.
Reakcia na: Jano #13100:
istotne bol kratky? 😛
Reakcia na: Jano #13100:
posli mi ho na xp1848_1875@abv.bg. Lebo teraz si ju nemozem otvorit. Dakujem.
Reakcia na: Zdenko #13098:
No ved to je pekne, ze ta to bavi aj mna to bavi a predsa by som neobetoval 11 hodin svojho zivota takymto sposobom. Nuz, ale budis, tvoja volba. 🙂
Frenky: som na tom podobne ako Zdenko a obdivujem vase stranky a vasu pracu. 😉
Reakcia na: Mat3j #13099:
a co vlastne taky administrativny pracovnik robi?
Zdenko: Poslal som ti kratky mail 🙂
Zdenko: ja neviem asi. Lebo aj ja nim chcem byt 😉
Reakcia na: frenky #13093:
Mna to bavi. A najhorsi bol pondelok. Stal som na nadchode pri zastavke SAV a tam som to pisal. Potom som presiel na stanicu a tak. A este k tomu prsalo. No fuj. Ale mna to bavi.
Reakcia na: Mat3j #13095:
a ty? Preco vlastne?
Reakcia na: Mat3j #13095:
A mozem byt?
Zdenko: aj ty chces byt administrativnym pracovnikom imhd? 🙂
Reakcia na: frenky #13088:
K tej L41. On tam ten vodic nemal poradie, tak som si tipol.
Reakcia na: Zdenko #13090:
pocul si ten buchot? Tak to mi sanka padla na zem... Pane Boze, Jezisi, ochranuj ma. 🙂 Pekne, pekne.
Reakcia na: Zdenko #13091:
Cize maximum 10 - 11 hodin dokopy.
Reakcia na: Zdenko #13090:
To bol len vikend. Pondelok som spravil za 3 hodiny.
Reakcia na: frenky #13088:
Asi tak 6 hodin minimum 8 hodin. Viac nie.
Reakcia na: Jano #13087:
lol, 5/8. bola 7725+26? Preco som si myslel, ze 7946+45? To je fuck uz teraz, je to jedno...
Zdenko> Jemine panenka skakava... 🙂 Pekne, pekne, ale predsa su tam chybicky. Neviem ci v evidenckach, zasa taky macher niesom, ale napr.

Co sa tyka tej soboty>

na 32+33 je dohromady 5 vozov. 32/3. a 33/3. je ten isty, cize neviem, kde si vzal 32/4., ak sa mylim a neviem o tom, zeby bol kvoly hodom posilnena doprava ak ano tak potom pardon.

NEDELA>

na L5 ti chyba 5/8., kde bola suprava 7946+45, ktoru mas priradenu na 5/6.
Co sa inak tych elektriciek tyka, mas to dobre, akurat, ze
L1, 5 a 12 uz Jano spravil v nedelu.

PONDELOK>

L41 mas kompletnu ani o tom nevies, totiz su tam len 2 vozy, iked ty mas uvedenu aj 41/3. co si si pravdpodobne zmylil so 41/2. 😉

Ale este jednu vec mi prezrad:

KOLKO TI TO PRE BOHA ZIVEHO TRVALO UROBIT? To si sa tak strasne nudil? Inak pekna pracicka, este predpokladam, ze Jano ti dam vecer najde nejake chybicky, ale len minimlane. 🙂
Ja by som toto nerobil ani keby som za to dostal peniaze. Klobuk dole... Vsetka cest.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.