d3k0: 4074 jazdila aj vcera na 180 a aj predvcerom asi ju tam nasadili.
!!!!!!! VOZIDLO 4406 BEZ REKLAM NOKIA !!!!!!!!
Takze v Bratislave mame dvojicky 4404&4406.
myslim si ze je krajsia ked je cisto zelena skoda toho lepidla na karoserii a oknach.
!!!!!!! VOZIDLO 4406 BEZ REKLAM NOKIA !!!!!!!!
Takze v Bratislave mame dvojicky 4404&4406.
myslim si ze je krajsia ked je cisto zelena skoda toho lepidla na karoserii a oknach.
Andrej (Anndy008)
no ja som skor myslel, ze kde je problem, ze kazdy bus nema take super disky a tak. Sak predsa by mala byt starostlivost rovnaka nie ?