Reakcia na: Mat3j #12968:
No jasneeeee,presne na chlp:-DCo keby si tak presiel k dispecerskym zalezitostiam???Uz mi to tu pripada ako pokec:-)Neber to v zlom:-)
)
ked si da taky nick
to si nemohol byt ty.-..


Takze vsetko je mozne
Andy