Reakcia na: Andy #12952:
aha!!! takze si odhaleny.... 
frenky> viem len ze dlho tam dlho stal...
mmm, potom je ta 1123 fakt dobra, ked robila nahradu 1014 a predtym si odskocila na "hory"!

ja sa zase cudujem, ze to z dlhacou ubrzdil.... to je kral serblov... to zadne okono je fuckt duchaplne :)))
inac nevies co je s vibratorom??? (1300), som ho dlho nevidel (a dufam ze dlho neuvidim)?
Takze vsetko je mozne
frenky
len doplnim, ze bola na 20/1., potom ZV 1123 a uz od cca 15:00 je naspat.
Pozeram, ze sa tu rozmohla fajna dispecerska diskusia o operatoroch.
Andy> klud to ratanie pomaha, naozaj, iked ja som zatial tak utlmeny, ze nemam chut ani naladu, niekomu tu nadavat, ale raz to urcite pride.
Ad fekobus> nuz skoda, ze som sa nebol pozriet a pobavit.