Reakcia na: Andy #12901:
Ano, ale ked mas celu rodinu a kamosov v ET, a ty si kupis OG, tak tebe predsa platia o to viac!! Si zdravy?! Ako uvazujes? Na druhej strane (a ty o tom dobre vies) ak mas EASY s BONUSom, a ostatnych v OG, tak EASY Ti za hovory plati
A posielam ich dost aj teraz ale iba od siestej do siestej
COLOR