Reakcia na: frenky #12807:
Rozchod v BA je, opakujem, 1000. Aj ked ty tvrdis ine blbosti. Proste keby bol standardizovany 1009, tak sa udava 1009. Ale kedze sa udava 1000 tak to asi je 1000.Re #12818 mat3j: Nic nove na svete.
Re #12827 J: No, spatne by mohli dat tie piktogramy na fotky dvojosakov a trolikov a vsetkeho co kedysi koncilo pri SND

Re #12828 Andy: Prave mi ten Brnensky ci Ostravsky vnutrny displej, na ktorom je piktogram oznacnika pripomenul, ze to vyzera ako lopata. To sa da pouzit na Cintorin Slavicie udolie

Re #12839 Bm: Preco?
Re #12840 frenky: Samozrejme, bol som u lekarky a odskocil som si na net do vedlajsej ambulancie
Takze neviem.
Andy
Re #12864 Zdenko:
Dokelu, pochop uz konecne, ze nemozes napisat hocijaku kravinu sem, ale len OVERENE cisla na OVERENYCH linkach! A tipovat uz vobec nie... Ked to poriadne nevidis, radsej to nenapis.
Dnes napriklad:
207 - 6607 - To je co za blbost?
93 - ???? - To je akoze co?
93 - 45410 - Kravina na piatu...