Reakcia na: frenky #12694:
Ad:1512Na 39 v pondelok...cas priblizne 16:40-45-dojazd na Racianske myto smer Suhwezdna.
Vieme uz pricinu poziaru vozidla?

M: ZV 2825 a 2816/ oba 4
(teda aspon ja som to este nevidel.)
(Sakra, preco nemohol horiet taky voz, co nemam odfoteny 3x?!
)
tak neviem či jazdili dole kopcom.
Takze nas tu je 5 stadial.
galiyosha
Užitočné by to bolo napríklad ked sa vo fórach hovorí o nejakom voze, a niekto (ako napríklad ja