Reakcia na: Andy #12627:
No poviem ti to, ale nevyznie ti to az tak komicky. Totiz sedeli sme s frenkym a dalsimi chalanmi na kofole a necakane pocas rozhovoru, ktory sa netykal MHD ani v najmensom, mi frenky vysype: "Jano, Jano 28/1 je 3518!!!" Na toto v zivote nezabudnem
Komolí ju kde-kto, aj ja sám
. Ja už som z Vazky rok preč, a skoro nikoho som tam mimo vlastného ročníka nepoznal, takže je dosť mizivá pravdepodobnosť, že by sme sa registrovali. 

28: 3518 ( info frenky - az mi slzy tiekli od smiechu, ked to povedal
si
to je sice mozne, ale podstata je v tom, ze tu dovolenku sme si aj mohli dovolit...
korupcia bola aj za minuleho rezimu, ale napriklad drog nebolo tolko ako dnes (neboli tak dostupne, a tak ludia iba chlastali, fajcili a ti zavislejsi cuchali rozne hovadiny) Vyskyt alergii a chorob vrasta bez ohladu na rezim, je to dosledok civilizacie ako takej...
Co mas proti Andrewovi ? aspon som si spomenul na poviedku, podla ktorej to podla vsetkeho bolo nafilmovane a ktoru som volakedy velmi davno cital
ked si uz tolko hrozna spracoval, dufam ze aj burciak donesies okostovat na schodzu (ak bude