Reakcia na: Andy #12570:
dva krat


(zaujímalo by ma čo by táto strana spravila zo slovenska)
takze to som chcel...
Ja tiez patrim do tej skupiny do 5 minut, a mam to uplne super.

.... odhaleny

neo
1.Ked zbadam nieco nove, napisem si to do mobilu
2.Nevyzeram jak idiot s papierikom v ruke
3.Obcas nestiham
4.Obcas ma skoro zrazi auto
5.Unaveny idem domov, ale novinky mam v telefone
6.Dojdem domov, zapnem net, napisem nejaku novinku
7.Vyzeram jak idiot lebo "o tom sa tu pisalo vcera"
takze sa na to vyprdnem....
Vypravy robim z balkona...