Reakcia na: Mat3j #12551:
1. Polovica z clenov imhd nikdy nenapisala ziadnu vypravu
2. Tu vypravu si precita vacsina navstevnkov len zrychlene, a ked zazru nieco zaujimave(neobvykle vozidlo na nejakej neobvyklej linke a pod.), tak si to zacnu podrobne citat.
3. Niektori to necitaju vobec a ani nenavstevuju toto forum.
4. Ked budes dva roky pisat vypravy a nic ine nebudes robit, tak to nic nezmeni, lebo aj tak nebudeme mat dovod k tvojej spolupraci.
5. Nemozme zacat spolupracovat s cudzimi ludmi, lebo uz sme sme mali dost spolupracovnikov, ktori neboli vhodni, ani spolahlivi, a robili hovadiny.
6. A uz sa tolko nevypytuj tieto otazky, lebo 50% tvojich prispevkov je len o tom, ze sa chces stat nasim spolupracovnikom a uz to mnohym ludom lezie na nervy.

Jano
- 2608 po 9. h. ako ZV na linke 83/6, neskor ho nahradil 2516
Podla poradia:
35: 3621
83: 2812, 2822, 2818, 2814, 2817, 2516n, 2826, 2940, N 2820, 2515
504: 1204