to tbc: no preco nie? Ale link by mi stacil - je to standardna sluzba inych diskusii, tak preco aj nie tejto? 
Z programatorskeho hladiska je to myslim jednoduche.

Z programatorskeho hladiska je to myslim jednoduche.



...
, to sa stava ale nebol by som proti keby petrzalka este dostala Ikarusy 435 aspon tych 8 aby tu dieru medzi 4811 a 4820 mohli zasit.



ja ze to zle vidim.





- to to ma napadlo az teraz
Andrej (Anndy008)
no este sa spytam, ci by neslo spravit, ze ked pride mi mail, ze je novy prispevok do diskusie, tak ci by tam nemohol byt aj odkaz priamo na stranku diskusie - aby som si klikol a bol tam
diky