Re #121193 Mike: v čase keď sa skupina vybrala po palisádach smer Hodžovo ( 13:30 - 13:50 ) polícia ,ktorá riadila dopravu práve trolejbusy uprednostňovala v doprave ?
Re #121186 Mopy: áno jednalo sa o ZV ,takéto konanie od voz. naprázdno je bežné ?
Re #121163 Viliam22: obaja máme 7933+7934 na L5 ale iné poradia ,bola zmena ? ?
ale myslím si, že pre väčšie pohodlie a aby neboli tak natesno natrieskaní by bola zajtra lepšia aspoň NB18tka, keď už teda Trnávka a Trnávka-sever nemajú MBCC
Ano, primarne je na posilove spoje 87cky vypravene klbove vozidlo. No v sucasnosti je enormne velky bordel vo vyprave z 1.DP a 2.DP, cize aj na tej posilovej 87cke moze byt hocico. Kludne uz aj SOR B 9,5 ako dnes na 196ke ?
Mozem otazku, su na tie posilove spoje linky 87 vypravovane klbaky alebo ako to je lebo zatial som ziadny nevidel..
a este ci nevie niekto co sa stalo dnes s busom co mal ist 8:50 z Vlcieho hrdla do petrzalky?
Dakujem ?
na 88 - 34351 .... Odchod spod noveho mosta o 10:29 ...asi zalozak....za oknom tabula zv a ale poradie 5...
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Petto