Darro / s666n> Ja este dodam k vodicovi 4806, ze je to iny typek. Isli sme omrknut Strkopiesky a nastupili sme mu do vozu. O 13.58 sme uz mali byt podla palubaku pri strkoch a pieskoch, ale vtedy sme akurat dorazili na Jasovsku. Vodic az na druhykrat pochopil, ze na tejto zastavke nevystupime, ze ideme dalej. Evidentne mu nevadilo, co hovori palubak, a tak sa na konecnu vybral az o stvrthodinu neskor. Viezli sa tam s nami aj nejake decka, tie tam vsak nevystupili a isli hned spat smerom na Hlavnu stanicu. My sme vystupili a pekne si to tam pofotili 
tr3mp / Annndy008> Este horsie vyzera voz 7750, tam sa uz clovek boji nastupit. Skoda, ze zakon nedovoluje urobit nejake komando, ktore by po nociach cestovalo a dobre zmlatilo takychto debilov. Som sice proti nasiliu, ale co je moc, to je moc. Hlavne ked som minule videl, ze ti dementi postriekali elinu aj na celnom skle...

tr3mp / Annndy008> Este horsie vyzera voz 7750, tam sa uz clovek boji nastupit. Skoda, ze zakon nedovoluje urobit nejake komando, ktore by po nociach cestovalo a dobre zmlatilo takychto debilov. Som sice proti nasiliu, ale co je moc, to je moc. Hlavne ked som minule videl, ze ti dementi postriekali elinu aj na celnom skle...

Anndy008
no v piatok som sa viezol v eline (tusim 6-ka :D) - konkretne ma nastvali sprejeri - nie ze by som nejakych videl
chcel by som sa este spytat ako to funguje, resp. co robia vodici, ktry jazdia v spicke a ked je sedlo, tak proste niekam sa na tie 3,4 hodky musia "vyparit" - kam idu a co robia? a ako to vlastne funguje?
diky moc