Reakcia na: zdenko #10927:
Ak bol ten-ktory niekym videny, mal by si ho tu najst
)
ale otazka by mala skor zniet, preco 2. kolona len berie a berie a pritom nema na com jazdit? dnes si zase pozicala voz z 1. kolony...
Ale i tak si stale myslim, ze to bol ZV.
neoplan
21
1:1213
2:1405?
3:1310
4:1820
5: (bude cez wap)
6:1317
7:1821
8:1908
9:1916???
10:???
11:???
12:1314
13:???
14:1513
15:(ked isla posledna tak som este chrnel)
Andy: my z DNV sa nad Mokrohajskou uz nepozastavujeme... pozname DPB