t3mp: Ale to dost kvalitne popiera potom vyhody casoveho tarifu, kt. spociva v jeho prestupnosti, ale tak co uz...
A este jedna otazka, ked nastupim do busu/eliny/troliku a on stvrdne v zapke, tak mam snad pravo ist az tak daleko ako by platil listok v pripade jazdy podla grafikonu, ci nie?
A este jedna otazka, ked nastupim do busu/eliny/troliku a on stvrdne v zapke, tak mam snad pravo ist az tak daleko ako by platil listok v pripade jazdy podla grafikonu, ci nie?
tbc
na 7739 dnes nieco priserne hrkotalo pod strednymi dverami celu cestu co som sa nou viezol...ci to islo, alebo to stalo, tak neprestajne tam nejake dva plechy hlucne strngali o seba....