Reakcia na: Martin #10808:
tak tak. Aj kamos vravel, ze volakedy rad robil 116, lebo to bol fanjny expres. Ale ked zriadili zastavku Jasovska tak sa so 116 resp 91+191 vyvazala cela Petrzka. Co je samozrejme pochopitelne.Inak vedeli ste ze,...
... podla BUSE je zastavka Jasovska v smere do Cunova pre L91 a L191 na znamenie, ale v opacnom smere je stala?
J
Ferro: No tie klbaté by neboli zlé, to je fakt, lebo poobede je to o život a to po zastávku Jasovská, kde veľa ľudí vystúpi. Možno by nebolo zlé vyskúšať čo spraví ak by sa Jasovská pre 91 a 191 zrušila.