Reakcia na: J #10747:
Pokial viem, tak ta vyluka do Dubravky bude kvoli oprave nejakych prejazdov pod Lafranconi. Takze to bolo planovane uz dlhsiu dobu.

Ale asi si isiel poobede lebo ten co jazdil vcera poobede je taky nasitny na trubenie.
). Pri preradovani pocital zuby, a na Cachtickej ho predbehla 52. Tomu hovorim dobry sofer...
J