ferro: na ich frekvenciu by sa dalo dostat, ale mam taky pocit, ze keby ti na to prisli tak by si sa netesil, lebo je to trestne ak sa nemylim
Opravujem informaciu z nedele z mojho posledneho prispevku:
Okolo 4:30 h. nasiel vodic iduci do Dubravky lezat na kolajniciach medzi zastavkami OD Saratov a Pri krizi mrtve telo 44 - rocnej zeny. Zdrzanie elektriciek bolo dost dlhe, ale presne ho neviem. Priciny smrti som nenasiel nikde.
V piatok popoludni sa na Kolibe zranil ( zlomil si clenok ) 6 rocny chlapec v trolejbuse 203 pri prudkom zabrzdeni. (V)
Zaujimavosti:
20 - 21. 2. na 504 1302 a dnes chodil 1402
Opravujem informaciu z nedele z mojho posledneho prispevku:
Okolo 4:30 h. nasiel vodic iduci do Dubravky lezat na kolajniciach medzi zastavkami OD Saratov a Pri krizi mrtve telo 44 - rocnej zeny. Zdrzanie elektriciek bolo dost dlhe, ale presne ho neviem. Priciny smrti som nenasiel nikde.
V piatok popoludni sa na Kolibe zranil ( zlomil si clenok ) 6 rocny chlapec v trolejbuse 203 pri prudkom zabrzdeni. (V)
Zaujimavosti:
20 - 21. 2. na 504 1302 a dnes chodil 1402
(RE)

ferro
dalo by sa chytit vysielanie dispecingu cez nejaku inu vysielacku (radiostanicu)?
predpokladam, ze ak je ta siet aspon na nejakej urovni, tak to mozne nebude, asi to bude sifrovane/zablokovane.
ale za pokus to stoji.